Apie mus

Sveiki atvykę į mano saldų pasaulį! "Simonos tortų" saldų pasaulį...

2014 08 082007 m. iškepiau pirmąjį tortą gyvenime. Medutis, perteptas grietine ir sulaistytas citrinos sultimis. Dieviškas... Tortų gamyba dažnėjo, gaminau draugams ir draugėms, šeimai ir sau.

2015 m.  išsipildė svajonė, kuomet  dievinamas hobis tapo didžiulį pasitenkinimą teikiančiu darbu. Nesu konditerė. Esu verslo vadybos studijų krypties absolventė. 10 metų dirbau šioje srityje. Tačiau, akivaizdu, saldus biskvito kvapas ir spalvoti drugeliai mane pasuko kitu keliu :)

Jaučiu jaudulį atiduodama mylimiems klientams kiekvieną tortuką, rankos dreba, kai iš trečio karto vis nepavyksta nulipdyti vežliuko nindzės ir vis galvoju - o jei jubiliatui nepatiks?.. Galvoje sukasi kalnai minčių ir ateityje gal būt pasiryšiu nulipdyt426488 520880264621750 1226660728 ni pirmąją cukrinę orchidėją ar bijūną...

Saldumynus galėčiau kepti ir kepti. Puošti ir puošti. Grožėtis ir grožėtis.

Šiuo metu gaminu tortus, keksiukus, cakepops'us, sviestinius sausainius, kuriuos mielai vadinu sviestinukais, desertus, pyragėlius, senovinius grybukus, kaštonus, riešutėlius.. Visi gaminiai gaminami iš natūralių produktų. Galiojimo terminai pakankamai trumpi, nedrįstu lyginti su prekybos centruose parduodamais konditerijos gaminiais. Stengiuosi, kad "Baisiųjų"E priedų nebūtų iš vis, bet kartais tai yra neišvengiama. Elementariausia soda yra E500.. 

Ačiū, kad esate čia, kad skaitote ką rašau, kad žiūrite nuotraukas, kad teikiate užsakymus, kad puošiate savo šventes mano gaminiais. Kad suteikiate man galimybę daryti tai, ką noriu, apie ką sapnuoju.

Kad darote mane laimingą! Simona